از کانادا چه خبر؟

رامبد جوان با نی‌نی و دادا برمی‌گردد

رامبد جوان این روزها برای به دنیا آمدن فرزندش از خندوانه فاصله گرفته و به کانادا سفر کرده است، اما ظاهرا آنقدری هم که فکر می‌کنید بیکار نیست. او حالا فعالیت جدیدی را در قالب معرفی یک انیمیشن کارتونی برای کودکان شروع کرده است و از مردم خواسته تا آن را به کودکان خود معرفی کنند.
رامبد جوان دیروز با انتشار تصویری از انیمیشن «نی‌نی و دادا» در اینستاگرام، از فعالیت جدید خود در این عرصه خبر داد و نوشت: «سلام. انیمیشن‌های «نی‌نی و دادا» کار جدید من و مقداد عزیز است که برای بچه‌ها داریم تولیدشون می‌کنیم.
برای ما کشف دوباره‌ دنیای کودکیمونه که همینقدر ساده و شیرین و مهمه. به کودکان پیشنهاد بدین تا با نی‌نی و دادا آشنا بشن. امیدواریم دوسشون داشته باشن. پیشنهادهاتون حتما به ما کمک خواهد کرد. (ولی لطفا حوصله کنین تا تعداد بیشتری ببینین).»
در روزهای گذشته البته خبرهای ضد و نقیضی درباره ممنوع‌التصویر شدن او در رسانه‌ها پیچیده بود و این‌که شبکه نسیم به دلیل حاشیه‌های حضورش در کانادا از ساخت و پخش خندوانه با حضور این کمدین ایرانی انصراف داده است.
البته این حرف‌ها به سرعت از سوی سیدعلی احمدی، تهیه‌کننده خندوانه تکذیب شد و گفت که بعد از یک استراحت چند ماهه دوباره خندوانه به آنتن سیما برمی‌گردد: «قرار ما با شبکه «نسیم» شروع فصل هفتم پس از ماه‌های محرم و صفر بوده و این قرار کماکان به قوت خود باقی است. اراده‌ای برای حذف «خندوانه» در رسانه ملی وجود ندارد، بنابراین از رسانه‌ها درخواست می‌کنم ضمن رعایت اخلاق حرفه‌ای به این خبر خلاف واقع دامن نزنند.» اما آن‌چه به‌طور کل بر ممنوع‌الفعالیت‌بودن رامبد جوان خط باطلی کشید؛ صدور مجوز ساخت فیلم جدیدی از او در شورای پروانه ساخت بود. حالا هم که او به سرگرمی‌های حوزه کودک علاقه‌مند شده و حتی صفحه‌ای هم به نام نی‌نی و دادا به راه انداخته است تا در روزهای آینده انیمیشن‌های بیشتری در این حوزه را نمایش دهد.