حتی از تماشای عکس‌هایم در«پرستاران» حالم بد می‌شود

Image processed by CodeCarvings Piczard ### FREE Community Edition ### on 2018-10-13 09:29:00Z | http://piczard.com | http://codecarvings.com

تجربه‌های تلخ لیندا کیانی در بازیگری

لیندا کیانی تجربه تلخی از بازی در سریال «پرستاران» داشته است و حتی از دیدن عکس‌های خود از این سریال حالش بد می‌شود. او این روزها با بازی در سریال «دلدادگان» در شبکه سه سینما حضور دارد و به همین مناسبت جمعه شب میهمان برنامه «من‌وشما» بود تا از رازهای مگوی خود درباره بازیگری‌اش بگوید.
کیانی درباره همکاری با منوچهر ‌هادی در مقایسه با سریال پرستاران گفت: «هر چقدر که در پروژه کسی مثل منوچهر ‌هادی درک گروهی وجود دارد، در «پرستاران» حالتی از دیکتاتوری در پشت صحنه وجود داشت و من اصلا آن کار را دوست ندارم، به نظرم کار ضعیفی بود و از اول هم برای حضور در آن دو به شک بودم. همه چیز در آن پروژه کارمندی بود و من اصلا کاری را که شکل کارمندی داشته باشد، درک نمی‌کنم. اگر شهرام شاه‌حسینی در آن پروژه نبود، حتما دق می‌کردم؛ چون او از دوستان من است و حضورش در آن پروژه خیلی برایم مهم بود. اگر بنا باشد فصل جدیدی از سریال «پرستاران» ساخته شود، نه آنها به من پیشنهاد می‌دهند و نه من هیچ علاقه‌ای به حضور مجدد دارم.» او سابقه همکاری نافرجامی هم با حسن فتحی در «زمانه» دارد: «حتی جلوی دوربین هم رفتم و بازی هم کردم. یک ماه روی نقشم تمرکز کرده بودم و معلم گرفته بودم و برای اینکه با شغل وکالت خوب آشنا شوم، مرتب به دادگستری می‌رفتم و پرونده قتل‌ها را مرور می‌کردم و خیلی روی آن نقش کار کردم اما درنهایت حسن فتحی گفت که بازی من را دوست ندارد و این همکاری منتفی شد. اوایل نسبت به ایشان دلخوری داشتم اما بعد ناراحتی‌ام برطرف شد.» اما ماجرا به همین جا ختم نشد، بعدها برای بازی در سریال شهرزاد هم از حسن فتحی پیشنهاد داشت اما بازی کیانی در سریال «شهرزاد» هم به دلایل نامعلومی کمرنگ شد:  «نقش مهمی به من پیشنهاد شد که در زندگی شهرزاد نقش موثری داشت و نقشی بلند و جدی محسوب می‌شد. می‌توانم بگویم بعد از شهرزاد اصلی‌ترین نقش همین بود که من بنا بود، بازی کنم و اتفاقا پارتنرم هم حمیدرضا آذرنگ بود اما گویا به مرور فیلمنامه کوتاه و این نقش کمرنگ و درنهایت حذف شد.»