پیش‌بینی نشریه ورایتی از نامزدهای جایزه امی

بازی تاج و تخت همه جوایز را درو خواهد کرد

نشریه معتبر ورایتی پیش‌بینی کرده سریال بازی تاج و تخت در صدر نامزدهای جایزه امی ‌سال 2019 قرار بگیرد. با وجود همه انتقاداتی که به فصل پایانی این سریال وارد شد، ورایتی باز هم معتقد است این سریال جایزه بهترین سریال ‌سال را از امی دریافت خواهد کرد. البته این نشریه نوشته رأی‌دهندگان جایزه امی همواره ثابت کرده‌اند انتخابات غیرمنتظره‌ای دارند. جایزه امی همه ساله به تولیداتی اهدا می‌شود که از شبکه‌های تلویزیونی پخش شده است.
نشریه ورایتی سریال‌های «بازی تاج و تخت»، «کشتن ایو»، «اوزارک» و «این ما هستیم» را جزو نامزدهای بهترین سریال امی پیش‌بینی کرده است. این نشریه همچنین در بخش بهترین بازیگر مرد درام بار دیگر پیتر دینکلیج را پیش‌بینی کرده است. دینکلیج که نقش تیریون لنستر را در سریال بازی تاج و تخت بازی می‌کرد از محبوب‌ترین شخصیت‌های این سریال بود که پیشتر نیز جایزه‌های بسیاری برای ایفای این نقش دریافت کرده است.
از نظر ورایتی ماهرشالا علی نیز برای ایفای نقش در سریال «کارآگاهان حقیقی» شایسته دریافت جایزه بهترین بازیگر مرد است. لنا‌ هایدی نیز از نظر ورایتی شایسته دریافت جایزه بهترین بازیگر نقش دوم است. جالب این است که در این بخش ورایتی اسامی افرادی نظیر میسی ویلیامز در نقش آریا استارک و سوفی ترنر در نقش سانسا استارک نیز دیده می‌شوند. در بخش‌ سریال‌های کوتاه نیز سریال چرنوبیل و آینه سیاه نامزد هستند. در بخش بهترین هنرپیشه نقش دوم مرد و زن در سریال‌های کوتاه نیز جورج کلونی و پاتریشیا آرکوئت برای ایفای نقش در سریال‌های CATCH 22 و THE ACT نامزد هستند. نشریه ورایتی البته در پایان پیش‌بینی خود اعلام کرده اهدای جوایز امی همه ساله همه را شگفت‌زده می‌کند و ممکن است انتخاب‌ها کاملا خلاف پیش‌بینی‌ها باشد.